KONST / Litografier / Färglitografi 13431021
nr 1343 1021
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 40/100. Motivet: 48x62 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:10:43
23/8 18:16:33
500 kr
24/8 16:11:31
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius